مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انگشتر زنانه حدید هفت جلاله

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص انگشتر زنانه حدید اصلفروش انگشتر زنانه حدید طلایی

 انگشتر زنانه حدید زیبایی منحصر به فردی دارد. حدید سنگی است که به طور خیلی فراوان در پوسته زمین وجود دارد و نوعی سنگ آهن به شمار می رود. در زمان های قدیم این سنگ را پودر می کردند و رنگدانه های قرمز آن را مورد استفاده قرار می دادند. این سنگ را با نام های خماهن، شادنج و شبانگ هم می شناسند. با خرید انگشتر زنانه  هفت جلاله حدید از خواص آن بهره مند شوید.

خرید انگشتر زنانه حدید هفت جلاله

روش تشخیص انگشتر زنانه حدید اصل

روش تشخیص انگشتر زنانه حدید اصل هر نوع از سنگ ها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که آنها را از سایر سنگ ها متمایز می کند. سنگ حدید نیز دارای خصوصیات ویژه ای است. در متن زیر به معرفی انگشتر حدید اصل خواهیم پرداخت:

  1. یکی از روش های مهم در تشخیص اصل بودن سنگ این است که آن را بر روی ظروف یا کاشی چینی بدون لعاب بکشید، اگر کالا اصل باشد، خط قرمزی از خود بر جای خواهد گذاشت. در هنگام امتحان کردن این روش مراقب نگین انگشتر باشید تا آسیبی نبیند.
  2. این نگین معمولا در رنگ های متنوعی مانند، آلی خاکستری، بنفش مات، خاکستری مایل به نقره ای، قهوه ای مایل به قرمز، خاکستری مایل به زرد، استیل، زرد مسی و … وجود دارد. سنگ هایی که بر روی نگین مورد استفاده قرار می گیرند، به رنگ زیبای آبی متمایل به خاکستری هستند. این رنگ جلای خاصی دارد و مانند فلز براق می شود. از این نگین جهت گردن آویز، مهره و … استفاده می شود.
  3. درجه سختی این سنگ به 5.5 تا 6.5 می رسد.
  4. فرمول شیمیایی محصول که از اکسید آهن است، Fe2O3 می باشد.
  5. انواع نگین های دارای رگه های قرمز می باشند.

فروش انگشتر زنانه حدید طلایی

فروش انگشتر زنانه حدید طلایی انگشتر حدید عین علی از خواص فراوانی مانند، رفع بلا، آزادی زندانی، سهولت در زایمان، جلب محبت دیگران و … برخوردار می باشد. فروش انگشتر حدید طلایی در جنس های مختلف انجام می شود.

رکاب مورد استفاده در تهیه این انگشترها معمولا طلا و نقره است. برای مراقبت از انگشتر با سنگ حدید، آن را در معرض آب قرار ندهید، زیرا موجب خراب شدن محصول خواهد شد. برای اینکه انگشتر را شارژ نمایید، آن را مقابل نور خورشید قرار دهید.

در دین اسلام به استفاده از این نوع انگشتر توصیه اکید شده است. در زمان های گذشته نوعی از حدید را که به رنگ خاکستری تیره بود، از چین به ایران وارد می کردند و آن را حدید صینی می نامیدند. هم اکنون هم این سنگ را حدید صینی می نامند. فروش انگشتر حدید طلایی زنانه به صورت عمده و در قیمت های استثنائی صورت می پذیرد.

استاد ناصری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید