مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده انگشتر عقیق مردانه قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل انگشتر عقیق مردانه اصل دست سازفروشگاه معتبر انگشتر عقیق مردانه شیک

عقیق از سنگ های سلیسی و زینتی بوده و عموما در رنگ های قرمز، زرد، سبز و سیاه موجود می باشد. عقیق در بین آقایان بیشترین طرفدار را داشته و در قالب انگشتر عقیق مردانه تولید خواهد شد و بیشترین نمونه هایی از انگشتر عقیق که در بازار وجود دارد، به رنگ عقیق قرمز می باشد، که در عموم مردم  این نمونه  از عقیق بیشتر شناخته شده است.

فروشنده عمده انگشتر عقیق مردانه قرمز

انواع مدل انگشتر عقیق مردانه اصل دست ساز

انواع مدل انگشتر عقیق مردانه اصل دست ساز با توجه به این که عقیق از سنگ های با ارزش بوده و از خواص درمانی برخوردار می باشد و هم چنین در روایات استفاده از عقیق بسیار توصیه شده است. بنابراین، این سنگ ارزشمند را در رکاب های انگشتری که از جنس نقره می باشند، قرار داده تا ارزش و زیبای آن ها افزوده گردد و در واقع انگشتر های عقیق اصل به صورت انگشتر عقیق دست ساز شناخته می شوند.

البته لازم به ذکر است که نمونه های زیادی از انواع مدل انگشتر عقیق در بازار وجود دارد، که با  انواع سنگ های عقیق در رکاب های متفاوتی مزین  گردیده اند  و در واقع سنگ های اصلی که بر روی این  انگشتر ها قرار گرفته اند، از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند، که این ویژگی ها شاخصه یک انگشتر عقیق اصل را می سازند.

  به  عنوان  نمونه یک  عقیق اصل از رنگ های طبیعی برخوردار بوده  و  استحکام  بالایی خواهد داشت، به طوری که به  راحتی و با کوچک ترین ضربه دچار شکستگی نخواهد شد و از سویی  دیگر دمای سنگ را باید در نظر داشت، که بر خلاف فصل سال تغییر دما خواهد داد.

و اما درباره رکاب انگشتری، باید گفت که اصولا از جنس نقره و دست ساز تهیه می گردد و برای تشخیص نقره بودن آن، باید که مشخصات نقره در داخل رکاب انگشتر حک شده باشد و اصولا رکاب های دست ساز از تنوع بالایی برخوردار هستند، که برای هر سلیقه ای و متناسب با عقیق مورد نظر، طراحی شده و سنگ عقیق هم با رنگ های مختلفی که دارند، زینت بخش انگشتر ها گردیده اند و اصولا بر روی رکاب ها طرح و نقوش مختلفی را به صورت قلم زنی حک نموده اند.

فروشگاه معتبر انگشتر عقیق مردانه شیک

فروشگاه معتبر انگشتر عقیق مردانه شیک همان طور که گفته شد انگشتر های عقیق نمونه های زیادی داشته و  بنابراین زمانی که قصد خرید انگشتر عقیق شیک را  دارید، بهتر است که به فروشگاه معتبر انگشتر عقیق مراجعه نموده و با مشاهده نمونه های مختلف انگشتر، مدل مورد نظر را انتخاب نمایید و با اطمینان خاطر در مورد اصل بودن انگشتر، خریداری نمایید.

استاد ناصری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید