مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع انگشتر زنانه سفارشی نقره

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل ساخت انگشتر زنانه سفارشیفروشگاه انگشتر زنانه سفارشی نقره

انگشتر، نمادی‌ ترین جواهر با بیشترین مفهوم در رابطه، کار و مقام در طول تاریخ است و به دلیل نمایان بودن انگشتر در حجاب اسلامی، انواع انگشتر زنانه سفارشی یا طراحی شده به عنوان محبوب ترین جواهر زینتی برای زنان و همچنین مردان شناخته می شود. 

فروش انواع انگشتر زنانه سفارشی نقره

مراحل ساخت انگشتر زنانه سفارشی

مراحل ساخت انگشتر زنانه سفارشی در ساخت انگشتر زنانه و هرگونه انگشتر زنانه یا مردانه مرسوم و عرف در بازار، به طور معمول از فلز در کنار سنگ جواهر و قیمتی، استفاده می شود.

برخی انواع انگشتر زنانه و مردانه به تنهایی از فلز و بدون سنگ جواهر، تولید و به بازار عرضه می شوند اما به طور کل، بدون سنگ یا به همراه آن، انگشتر زینتی از دو بخش حلقه یا رکاب انگشتر زنانه و مردانه و هسته فلزی یا سنگ جواهراتی تشکیل شده است به طوری که حلقه علاوه بر نقش قرار گرفتن در دور انگشت شخص خریدار، سنگ قیمتی را هم در بالای خود نگه می دارد.

در ساخت انگشتر زنانه به ابعاد و طراحی مورد پسند مخاطب احتمالی توجه می شود و طبق اندازه متوسط برای انگشت اشاره شخص مونث یا مذکر، دور حلقه متفاوتی، در نظر گرفته می شود.

اگر انگشتر مردانه یا انگشتر زنانه سفارشی باشد و از پیش برای یک شخص در نظر گرفته شده باشد، در این صورت، ابعاد انگشتر مشابه را اندازه می گیرند یا از فرد خواسته می شود تا انگشت خود را در قالب اندازه گیری بگذارد.

با بدست آمدن طول حلقه دورانی شکل نشده، چالش اصلی مطابقت پذیری برطرف شده و اکنون می توان بر طراحی تمرکز کرد.

شکل دهی حلقه با میل انگشتر، دستگاه حرارتی، حلقه نمره و انبر قفلی صورت می گیرد، پس از شکل دهی حلقه که گاه طرح اصلی آن توسط کامپیوتر طراحی می شود، در بالا، ابعاد دقیقی را با توجه به سنگ جواهر، در نظر گرفته می شود و این ابعاد با توجه به نوع سنگ و شکل آن، متفاوت است.

پس از قرار گیری سنگ قیمتی در درون رکاب انگشتر زنانه، قالب دور آن با شکل دهی، وسیله چسبنده یا نوعی جوش، کوچک تر شده و ارتباط میان سنگ و رکاب، محکم می شود.

فروشگاه انگشتر زنانه سفارشی نقره

فروشگاه انگشتر زنانه سفارشی نقره با وجود انگشترهای زنانه از پیش طراحی شده اما با توجه به تفاوت سلیقه و ابعاد انگشت هر شخص، بهترین راه برای دستیابی به بهترین انگشتر، سفارش انگشتر زنانه با طرح و اندازه اختصاصی است.

از میان انواع انگشتر، انگشتر زنانه نقره به دلیل رنگ زیبای نقره و بازتاب قابل توجه نور آن، همچنین قیمت معقولی که دارد، مورد توجه بسیاری بوده و در وهله اول، خرید انگشتر نقره زنانه را پیشنهاد می کنیم.

استاد ناصری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید