مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انگشتر مردانه عقیق سیاه خاص

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص انگشتر مردانه عقیق سیاه در روایاتخرید عمده انگشتر مردانه عقیق سیاه

انگشترهای مردانه، مدل های مختلفی دارند که یکی از بهترین ها، مزین شده به سنگ عقیق می باشد. فروش انگشتر مردانه عقیق سیاه خاص، به روش های گوناگونی انجام می شود؛ اما چرا این سنگ تا این اندازه ارزشمند است؟ چه خواصی دارد؟ نوع اصل را چگونه می توان به دست آورد؟ در ادامه جزئیات بیشتری ارائه خواهیم داد.

فروش انگشتر مردانه عقیق سیاه خاص

خواص انگشتر مردانه عقیق سیاه در روایات

خواص انگشتر مردانه عقیق سیاه در روایات روایات بسیاری نقل شده که از خواص انگشتر مردانه عقیق سیاه امامان (ع) صحبت کرده اند. در این جا چند روایت را از سه امام بزرگوار می آوریم که در خصوص این سنگ نکات مهمی را گفته اند:

  • امام رضا (ع) فرموده اند: “هر کس همراه انگشتر عقیق قرعه زند، سود او کامل تر می شود.” 
  • امام صادق (ع) فرموده اند: “هر کسی، انگشتری به دست داشته باشد که نگین آن از عقیق باشد، فقیر نمی شود و کارش به بهترین وجه ممکن، به انجام می رسد.”
  • امام علی (ع) نیز فرموده اند: “انگشتر عقیق به دست نمایید تا خدا به شمار برکت اعطا کند و از بلایای گوناگون ایمن باشید.” 

همچنین روایات بسیاری زیاد دیگری هم از بزرگان ما وجود دارد که در وصف سنگ عقیق، صحبت کرده اند. در کل، عقیق یک نمونه سنگ گران بها می باشد که انواع بسیار متنوعی دارد و رنگ های آن نیز گوناگون است. در این میان، نوع عقیق سیاه، طرفداران زیادی دارد.

انگشترهای عقیقی که امروزه ساخته می شوند همراه با جنس فلزات طلا و نقره بیشتر تولید می گردند و از سوی دیگر، نقش و نگارهای متفاوتی را نیز دارا هستند.

خرید عمده انگشتر مردانه عقیق سیاه

خرید عمده انگشتر مردانه عقیق سیاه جهت خرید عمده انگشتر مردانه عقیق سیاه، باید به مرجع اصلی فروش سر بزنید. اما توجه داشته باشید که پیدا کردن انگشتر مردانه خاص بسیار کار دشواری بوده و نیاز است تا به دقت به تهیه کالا بپردازید. از سوی دیگر، شاهد ارائه برخی از سنگ های دیگر به جای ‌عقیق می باشیم که برای همین پافشاری ما به مراجعه منبع معتبر است.

برای این که نوع تقلبی را از اصل تفکیک کنید، نیاز توجه بیشتر می باشد. برای این منظور از یک سنگ شناس حرفه ای کمک بگیرید تا درجه سختی آن را مقایسه کند. عقیق، سخت است و نوع مصنوعی، نرم تر می باشد. اگر سنگ یشم را روی این نمونه از محصولات بکشید، فوراً خش بر می دارد.

همچنین نوع بدلی سبک تر از عقیق اصل است که از این راه نیز می توان تشخیص داد که سنگ مرغوب است. نوع طبیعی رنگ شفاف تری هم دارد.در هر حال، قیمت انگشتر مردانه عقیق اصل، گرانتر از نوع تقلبی می باشد که با در نظر گرفتن موارد فوق، می‌ ‌توانید نوع  با کیفیت را به دست آورید.

استاد ناصری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه طاووس نقره ای شما را به خرید بهترین محصولات انگشتر نقره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید