مشاوره و سفارش

انواع انگشتر نقره زنانه

از جمله زیورآلات زنانه بسیار پرطرفدار در دنیا، انگشترهای ساخته شده از نقره میباشند که امروزه با توجه به کیفیت بهتری که تولیدکنندگان توانسته اند در ساخت اینگونه از زیورآلات بوجود بیاورند با استقبال بیشتری نیز همراه شده است.

انواع انگشتر نقره مردانه​

گاهی اوقات انگشترهای نقره ای مردانه بصورت کاملا ساده و در اغلب موارد در کنار اتصالات زیبایی از سنگ های نفیس ساخته می شوند. البته این مورد بستگی به نظر و سلیقه خریداران عزیز دارد که دلتان می خواد انگشتری را دست کنید که ساده باشد یا اینکه طرحدار میپسندید.

بهترین محصولات نقره​​​

ساخت بهترین محصولات نقره توسط اساتید به سفارش مشتریان عزیز و یا عرضه محصولاتی که اساتید به خواست قلبی خود و برای لذت هنری خود میسازند یکی از برنامه های اصلی کسب وکار ماست.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولکد محصولنوع بسته بندیوضعیتقیمتتوضیحات
انگشتر نقره مردانهکد محصولمحصولات سفارشیموجودتماس بگیرید-
انگشتر نقره زنانهکد محصولمحصولات سفارشیموجودتماس بگیرید-
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

طاووس نقره ای در شهر مقدس مشهد قلب جهان شیعه شروع به کار نمود. مجموعه طاووس نقره ای سعی بر آن دارد با تکیه بر تخصص اساتید خود‌ و بهره گیری از بهترین و مرغوبترین سنگهای معدنی در صنعت زیور آلات کارهایی اصیل و فاخر به دوستداران زیبایی عرضه نماید و امید است با همکاری دیگر مجموعه ها و اساتید کشور اعتبار کارهای اصیل ایرانی را بازیابی نماییم. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر فروش

استاد ناصری

Call Now Buttonتماس بگیرید